Sądziłam, że przeprowadzka będzie bardzo stresującym doświadczeniem. Przecież to nie tylko konieczność zmiany otoczenia, ludzi, ale też skomplikowany proces związany z niemal całym moim dobytkiem. Na całe szczęście zaufałam firmie Piomag, która przejęła na siebie ciężar wszystkich obowiązków – staranne pakowanie i szybki transport. Dzięki temu cała przeprowadzka okazała się dużo mniej stresującym przeżyciem.

Magda

Niezawodność – tak jednym słowem mógłbym opisać firmę Piomag. Panowie wywiązali się ze swoich obowiązków wyśmienicie. Byłem mile zaskoczony ich podejściem i dbałością o detale, dlatego naszą współpracę uważam za jak najbardziej udaną. Serdecznie polecam!

Andrzej

Przeprowadzka na wysokim poziomie. Miałam przyjemność korzystania z usług 2 razy. Panowie bardzo mili, kulturalni i pomocni, widać, że znają się na swojej pracy. Ceny bardzo konkurencyjne a poziom prac naprawdę wysoki. Polecam, bo naprawdę warto. Pozdrawiam.

Agnieszka Ilska-Stolarska

Pełen profesjonalizm i zorganizowanie w przeprowadzkach. Panowie przyszli, zaplanowali co w jakiej kolejności będzie wynoszone z mieszkania. Gabaryty zabezpieczyli folią strecz, aby nic nie było uszkodzone. Wyniesienie prawie 50 kartonów i paru gabarytów zajęło Panom niewiele ponad godzinę. Jestem bardzo zadowolona i w 100% polecam.

Daria Michałowska
Referencje

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu powstała w 2001 roku jako Wyższa Szkoła Umiejętności Pedagogiczno-Ekonomicznych w Brzegu. Głównym zadaniem uczelni jest umożliwienie wyższego wykształcenia osobom z Brzegu, którzy z wielu powodów nie mają szans na podjęcie studiów w takich ośrodkach akademickich jak Wrocław czy Opole. Szkoła kształci studentów na trzech podstawowych kierunkach, zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. W ramach struktury organizacyjnej uczelni znajduje się 1 wydział, uniwersytet III wieku oraz biblioteka.