Cała praca, którą zleciłem została wykonana bezbłędnie. Finalny rezultat – znakomity! Mieszkanie posprzątane w sposób perfekcyjny, wszystko zrobione na czas. Nic tylko polecić dalej!

Sebastian

Mieszkanie posprzątane w 100%, bardzo szybko, dokładnie i skrupulatnie, a do tego w niskiej cenie. Jestem zachwycona efektami i na pewno będę regularnie korzystać z usług TK Cleaning!

Beata

Dobre podejście, niskie ceny, profesjonalizm. Polecam serdecznie, bo warto!

Patryk

Dziękuję za wypranie foteli i ogólne doprowadzenie do ładu wnętrza mojego auta! Samochód wykorzystuję do pracy i nierzadko zdarza się, że przewożę w nim różne pakunki, które potrafią wybrudzić tapicerkę. Panowie z TK Cleaning bez problemu poradzili sobie z całym brudem i sprawili, że moje auto wygląda jak wtedy, gdy odbierałem je z salonu.

Wojciech

Super podejście, widać, że znają się na rzeczy. Do sprzątania auta korzystają z bardzo dobrej jakości preparatów, które ładnie pachną, skutecznie usuwają zanieczyszczenia i odbarwienia, nie niszcząc przy tym tapicerki. Polecam gorąco!

Lucyna

Serdecznie polecam sprzątanie samochodu przez firmę TK Cleaning! Auto wyczyszczone na błysk, wyprane fotele i tapicerka, całe wnętrze aż błyszczy. Do tego bardzo szybko się uwinęli, a cena kompleksowego sprzątania niska i zachęcająca. Będę korzystał częściej!

Robert

Indywidualne podejście, szybka praca i skuteczność, a przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Jestem w 100% zadowolony z efektu. Muszę przyznać, że nawet nie spodziewałem się, że uda się usunąć wszystkie plamy z moich foteli i kanapy. Jak najbardziej polecam każdemu!

Mateusz

Jestem bardzo zadowolona! Wszystko przebiegło sprawnie i udało się skutecznie wyczyścić pełen komplet mebli. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Daria

Niezwykle profesjonalne podejście. Przed przystąpieniem do pracy, Panowie ocenili zabrudzenie, następnie dobrali odpowiednie środki i przystąpili do działania. Plamy udało się usunąć w całości w bardzo szybkim czasie. Polecam!

Agata

Sądziłam, że przeprowadzka będzie bardzo stresującym doświadczeniem. Przecież to nie tylko konieczność zmiany otoczenia, ludzi, ale też skomplikowany proces związany z niemal całym moim dobytkiem. Na całe szczęście zaufałam firmie Piomag, która przejęła na siebie ciężar wszystkich obowiązków – staranne pakowanie i szybki transport. Dzięki temu cała przeprowadzka okazała się dużo mniej stresującym przeżyciem.

Magda

Niezawodność – tak jednym słowem mógłbym opisać firmę Piomag. Panowie wywiązali się ze swoich obowiązków wyśmienicie. Byłem mile zaskoczony ich podejściem i dbałością o detale, dlatego naszą współpracę uważam za jak najbardziej udaną. Serdecznie polecam!

Andrzej

Przeprowadzka na wysokim poziomie. Miałam przyjemność korzystania z usług 2 razy. Panowie bardzo mili, kulturalni i pomocni, widać, że znają się na swojej pracy. Ceny bardzo konkurencyjne a poziom prac naprawdę wysoki. Polecam, bo naprawdę warto. Pozdrawiam.

Agnieszka Ilska-Stolarska
Referencje

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu powstała w 2001 roku jako Wyższa Szkoła Umiejętności Pedagogiczno-Ekonomicznych w Brzegu. Głównym zadaniem uczelni jest umożliwienie wyższego wykształcenia osobom z Brzegu, którzy z wielu powodów nie mają szans na podjęcie studiów w takich ośrodkach akademickich jak Wrocław czy Opole. Szkoła kształci studentów na trzech podstawowych kierunkach, zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. W ramach struktury organizacyjnej uczelni znajduje się 1 wydział, uniwersytet III wieku oraz biblioteka.

Referencja
Referencja
Referencja